Про зняття  з квартирного обліку Єфіменка Антона Павловича

• 18.11.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.11.2019                                                                                                          № 569

Про зняття  з квартирного обліку

Єфіменка Антона Павловича

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, заяву Єфіменка А.П., інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно,  керуючись ст. 40 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 р. № 470 та пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1. Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з першочергових списків на одержання житла – Єфіменка Антона Павловича, *** р.н., який перебував на квартирному обліку одноосібно згідно з рішенням виконкому №70 від 19 лютого 2016 року одноосібно, як  учасник бойових дій, в зв’язку із набуттям права власності на  ***, загальною площею 110,2 кв.м. та житловою площею 53,5 кв.м.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського   голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук