Про зняття з квартирного обліку Карасьової Марії Василівни та Короткевич Олени Миколаївни

• 13.09.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                               №

Про зняття  з квартирного обліку

Карасьової Марії Василівни

та Короткевич Олени Миколаївни

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, інформацію Фастівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно,  керуючись ст. 40 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1987 р. № 470 та пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1. Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з першочергових списків на одержання житла Карасьову Марію Василівну, **** р.н., в зв’язку зі смертю та її доньку – Короткевич Олену Миколаївну, **** р.н., як таку, що забезпечена житлом.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського   голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук