Про зняття  з квартирного обліку Руденко Ганни Григорівни

• 18.06.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 16.06.2020                                                                                                                     №259

Про зняття  з квартирного обліку

Руденко Ганни Григорівни

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, інформацію Фастівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану,  керуючись ст. 40 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок № 470 від 11.12.1987 р.  «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» та пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1. Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з першочергових списків на одержання житла Руденко Ганну Григорівну, ***., яка перебувала на квартирному обліку, згідно з рішенням виконкому №208/5 п. 1.9 від 01.10.1991 року,   в зв’язку зі смертю.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника   міського   голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                       М.В. Нетяжук