Про зняття з квартирної черги Кочубея Петра Івановича та переведення квартирної черги на ім’я Щербатюк Валентини Олексіївни

• 18.11.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.11.2019                                                                                                          № 570

Про зняття з квартирної черги

Кочубея Петра Івановича

та переведення квартирної черги на ім’я

Щербатюк Валентини Олексіївни

Враховуючи зміст заяви Щербатюк В.О., інформацію Фастівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. ст. 36, 39, 40, 45 Житлового кодексу Української РСР, п. 26, Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» №470 від 11.12.1984 року та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Зняти з квартирного обліку Кочубея Петра Івановича, ***р.н., в зв’язку зі смертю,

який  перебував на квартирному обліку в першочергових списках на одержання житла, як вчитель.

1. Перевести квартирну чергу на ім’я *** Щербатюк Валентини Олексіївни, *** р.н., одноосібно, як таку, що потребує поліпшення житлових умов.

1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                             М. В. Нетяжук