Про звернення депутатів Фастівської міської ради до Верховної Ради України щодо недопущення прийняття законопроекту № 2362

• 03.09.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№  40-LХХІХ-VІІ

від  27.08.2020 року

Враховуючи депутатське звернення депутата міської ради                Смірнової М.О. від 15.07.2020 року б/н, керуючись ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернутися депутатам Фастівської міської ради до Верховної Ради України щодо недопущення прийняття законопроекту № 2362 (текст звернення додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук

Додаток до рішення

міської ради

№  40-LХХІХ-VІІ

від  27.08.2020 року

Голові Верховної Ради України

Разумкову Д.О.

З в е р н е н н я

Депутати Фастівської міської ради Київської області звертаються до Народних депутатів України щодо неприйняття законопроєкту  № 2362.

Даний  законопроєкт скасовує  запланований і підготовлений з               1 вересня 2020  року перехід  учнів  5-11 класів російськомовних шкіл на навчання українською мовою  аж  до  вересня 2023 року.

Крім того, вносяться зміни до закону «Про повну загальну середню освіту», а саме: вилучається норма про обов’язковий обсяг навчання державною мовою (не менше 80 % річного обсягу навчального часу) для осіб, які належать до національних меншин, при здобутті  базової  або профільної середньої освіти у державних, комунальних чи корпоративних закладах освіти. Більше того, навіть у школах з української мовою навчання можна буде викладати «декілька предметів» російською.

Це – шлях до  тотальної  русифікації  освіти в Україні ! Ми  не  маємо  права цього допустити!

Підтримано рішенням міської ради

від 27.08.2020 року

№  40-LХХІХ-VІІ

Секретар міської ради                                                       С.А.Ясінський