ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІН ЗАМІНИ ПОСВІДЧЕНЬ ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК АВАРІЇ НА ЧАЕС

• 28.01.2020

Кабінет Міністрів України Постановою від 27.12.2019 року №1129 продовжив до 1 січня 2021 року термін заміни  посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

-особи, яка постраждалаи внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1);

-учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;

-особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Заміна посвідчень здійснюватиметься на підставі рішень комісії ОДА з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звертаємо увагу! До 1 січня 2021 року посвідчення старого зразка, також, є ДІЙСНИМИ й не можуть бути підставою для відмови в наданні пільг передбачених законодавством.

Для заміни посвідчення необхідно звертатися до  Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, яке знаходиться за адресою: вул. Небесної Сотні, 8, м. Фастів, у відділ з питань соціального захисту населення, постраждалого від наслідків Чорнобильської катастрофи (кабінет №14), телефон для довідок: 5-15-49.

Перелік документів:

Посвідчення категорії 1 А з вкладкою – оригінал та копія;

Паспорт громадянина України – оригінал та копія;

Трудова книжка – оригінал та копія (для працюючих громадян – копія завірена за місцем роботи);

Військовий квиток – оригінал та копії сторінок 1,2,3,4,13,26 (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);

Довідка Галузевого державного архіву Міністерства оборони України (для військовослужбовців з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС);

Фото 2 шт. формату 3х4 на матовому папері.

Увага! Відповідно до пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» посвідчення:

– учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2,3),

– особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2),

– потерпілого від Чорнобильської катастрофи (категорія 3),

– потерпілого від Чорнобильської катастрофи (серія Г),

– дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д),

– дружини (чоловіка), опікуна дітей померлого громадянина із числа (ліквідаторів, потерпілих), смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою,

видані за старими зразками, є дійсними до заміни їх в установленому порядку.