Продовжується процес підготовки до реконструкції каналізаційних очисних споруд міста

Як раніше повідомлялося, Фастів став учасником Програми НЕФКО у водному секторі в Україні, яка виконується в рамках Інвестиційної платформи сусідства (NIP). 18 червня 2019 року комітет НЕФКО у Гельсінкі прийняв рішення підтримати проект реконструкції каналізаційно-очисних споруд міста за кредитні та грантові кошти в сумі 1,9 млн. євро.

Реалізовуючи важливий для міста проект, КП ФМР «Фастівводоканал» за технічної підтримки НЕФКО та переможцем конкурсу з виготовлення проекту «Реконструкція каналізаційних-очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» – ПП «Форвард інжиніринг» приступили до розробки проектно-кошторисної документації. Відповідно до неї буде здійснено реконструкцію механічної та біологічної очистки стоків з подальшим виведенням фільтрувальної станції з експлуатації, завдяки чому покращиться робота каналізаційно-очисних споруд та зменшиться використання електроенергії.

Станом на 21  жовтня 2019 року ПП «Форвард інжиніринг» вже завершує роботу з виготовлення зазначеного проекту. До кінця цього місяця проектна організація має подати його на Держекспертизу. Своєю чергою місто проводить необхідні погодження у Міністерстві фінансів України.

Успішній реалізації проектів міст – учасників цієї Програми, зокрема і Фастову, безперечно сприятиме семінар проведений Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) 16 жовтня в Києві. На ньому були надані  роз’яснення основних умов отримання кредитного фінансування та грантової підтримки ЄС. Під час семінару обговорювалися умови співпраці щодо реалізації Проекту, шляхи проведення закупівель у відповідності до вимог міжнародних правил, особливості організації роботи Групи по реалізації проекту.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ