Продовжується співпраця служби зайнятості та відділу з питань пробації

• 10.02.2020

У рамках співпраці в черговий раз на базі Фастівського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації»  проведено інформаційно-консультаційні індивідуальні бесіди з питань надання соціальних послуг особам, які були засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Провідний фахівець з профорієнтації Фастівської міськрайонної філії Наталія Весела, під час спілкування з особами, які перебувають на обліку в центрі пробації, ознайомила з послугами служби зайнятості: надала інформацію про наявні вакансії, про участь у роботах тимчасового характеру, навчання за робітничими професіями за сприянням Служби зайнятості та ін.

Також рекомендовано до використання офіційний сайт Державної служби зайнятості, надано інформацію про можливість реєстрації в електронному кабінеті шукача роботи.  Презентовано освітній портал ДСЗ.

Особливу увагу приділено питанню легалізації виплати заробітної плати, трудового законодавства та офіційного працевлаштування.