Продовжуються підготовчі роботи з реконструкції площі Завокзальна

• 08.07.2019

Про це на щопонеділковій апаратній нараді у міського голови розповів начальник відділу містобудування та архітектури Віталій Бромірський.

На даний час вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію площі та отримано позитивний експертний звіт. Проектом передбачається комплексний благоустрій цієї території, під час якого передбачається заміна твердого покриття на фігурні елементи мощення, облаштування клумб, озеленення, встановлення вуличних меблів та сучасного освітлення.

До кінця цього тижня заплановано провести роботи з примусового демонтажу самовільно розміщених кіосків та металоконструкцій, з цього приводу прийнято відповідні рішення виконавчого комітету.

5 липня, минулої п’ятниці, це питання було розглянуто на нараді під головуванням заступника міського голови Тимофія Рудяка, участь в якій взяли представники нацполіції, КП ФМР «Фастів-благоустрій», юристи, представники земельного відділу та відділу архітектури. Зараз опрацьовуються всі юридичні аспекти, вирішується питання з важкою технікою та місцем зберігання демонтованих тимчасових споруд.

Цього тижня, як повідомив начальник  КП ФМР «Фастів-благоустрій» Валерій Сидоренко, передбачається укладання договору з організацією, яка буде здійснювати основні роботи по реконструкції площі.