Проекти переможці Громадського бюджету Фастова 2019 року

• 21.10.2019
  • «Спортивний майданчик (футбольне та волейбольне поле),проектом передбачається облаштування в мікрорайоні Снігурівка міні футбольного поля з огорожею; волейбольний майданчик, бігова доріжка,лавки для відпочинку, бюджет проекту –  255525 грн.

Автор: Марія Яхимович

• «Фастів без сміття», проектом передбачається, встановлення баків для сортування сміття. Налагоджння логістики для вивезення та реалізації вторинної сировини. Проведення агітаційних заходів серед населення, бюджет проекту- 298750 грн.

Авктор: Наталія Копцевич

• «Білірубінометр для немовлят та придбання неонатального монітору для новонароджених фастівчан», проектом передбачається, придбання для новонароджених дітей пологового відділення інструменту для вимірювання білірубіну (жовтяниці) безболісним методом та придбання неонатального монітору пацієнта для палати новонароджених, для визначення артеріального тиску, пульсаксиметрії (насиченість киснем крові), ЕКГ новонародженого, визначення частоти дихання, серцевих скорочень, бюджет проекту- 150 тис. грн.

Автор: Тетяна Самойленко

• Інформаційна дошка пам`яті Д.Григоренка проектом передбачається, встановлення дорожнього  вказівника на перехресті вул. Житомирська – вул. Бояринцева, біля скверу ім. Д. Григоренка відповідно до європейських стандартів (українською та англійською мовами) та інформаційної дощки для висвітлення громадсько-суспільного життя міста мікрорайону Кадлубиця та історичної пам`ятки видатних мешканців мікрорайону, бюджет проекту –  150 тис. грн.

Автор: Лідія Єрофеєва

• Студія Фастів Мультфільм студія з виробництва мультфільмів та ігрового кіно з анімацією, проектом передбачається, виробництво мультфільмів, бюджет пректу – 149730 грн.

Автор: Сергій Гордєєв

• Реконструкція актової зали НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9», проектом передбачається, реконструкцію актової зали та створення комфортних умов для забезпечення змістовного дозвілля і проведення культурно-просвітницьких заходів, бюджет проект-225 тис.грн.

Автор: Наталія Ріпко

• Створення омріяного стадіону в ЗОШ №3, бюджет проекта – 224 300 грн.

Автор: Ігор Швець