Проекти рішень 56-ї сесії міської ради VІІ скликання

• 12.06.2019

Житлові   питання  по  відселенню  мешканців з житлового  будинку по вул.Садова, 10 у м.Фастові  Київської області

Про делегування повноважень міської ради виконавчому комітету Фастівської міської ради щодо отримання коштів згідно договору добровільного страхування майна та відповідальності перед третіми особами, укладеного між ТОВ «ОРТ ВЕКТОР» та ПАТ «Страхова компанія «Саламандра-Україна»

Про внесення змін до рішення міської ради від 3.12.2015 року за  № 1-ІV-VІІ «Про  склад  постійних комісій Фастівської міської ради  VIІ скликання»

Про затвердження Програми урбаністичного розвитку міста Фастів на 2019-2020 роки

Про внесення змін до рішення міської ради від 26.11.2015 року за № 3-ІІІ-VІІ «Про  утворення постійних комісій Фастівської міської ради VIІ скликання та обрання  голів даних комісій»

Про результати розгляду депутатського запита депутата Фастівської міської ради Бабенко О. В.

Про припинення дії договору оренди нежитлового приміщення №4 від 01.09.2011 року за адресою: вул.Шевченка, 27 з Фастівським міським Фондом підтримки підприємництва

Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення №4 від 01.09.2011 року за адресою: вул.Шевченка, 27 з Фастівським міським Фондом  підтримки підприємництва

Про внесення змін та продовження терміну дії договору оренди комунального майна №26 від 19.06.2018р. за адресою: вул.Київська, 57 з Комунальним некомерційним підприємством Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня»

Про надання дозволу на передачу в суборенду частини будівлі по вул.Київська, 57 Комунальному закладу Київської обласної ради «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи»