Проекти рішень  засідання виконкому, запланованого на 26 серпня 2020 р.

• 14.08.2020

Про взяття  на квартирний облік та включення в позачергові списки на одержання житла дитини, позбавленої батьківського піклування  **********************************

Про взяття  на квартирний облік та включення в позачергові списки на одержання житла дитини, позбавленої батьківського піклування*************************************

Про зняття  з квартирного обліку Мікічурової Тетяни Сергіївни

Про зняття  з квартирного обліку Безкоровайного Сергія Анатолійовича, Безкоровайної Ольги Павлівни та *******************************

Про скасування постанови адміністративної комісії №179/19 від 27.11.2019 р. і закриття справи

Про скасування постанови адміністративної комісії №155/20 від 02.07.2020 р. і закриття справи

Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-грудні 2020 р.

Про  присвоєння  адреси  частинам житлового будинку Ковальчук Ольги Володимирівни

Про надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території м. Фастова ТОВ «ТАС- ФАРМА»

Про погодження режиму роботи магазину насіння «Юнак» за адресою: вул. З. Козара,13, м. Фастів ФО-П Юнак А. П.

Про погодження режиму роботи  магазину «Рахат Лукум» за адресою: вул. Соборна,46 -а, м. Фастів ФО-П Абдучабборова Гулбахор

Про погодження режиму роботи кафе « Чайхона Рахат» за адресою: вул. Соборна,46, м. Фастів ФО-П Абдучабборова Гулбахор

Про надання дозволу на внесення змін до потреби використання коштів резервного фонду міського бюджету

Про перегляд тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії, що надаються КП «Фастівтепломережа»