Проведено інформаційно – роз’яснювальну  роботу

• 06.03.2020

04 березня 2020 року  в рамках виконання   доручення Прем’єр – міністра України   № 2313/0/1 – 20 від 22.01.2020 щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питання легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати, комісією в складі головних  державних  інспекторів  ГУ Держпраці у Київській обл. Вікторії Шандурської та Анатолія Карлаша, а також заступника начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради    Юрія Болілого, директора Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Вікторії Барабаш, начальника  Фастівського відділу обслуговування громадян    ( сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській обл.   Ірини Ларіної, начальника управління соціального захисту населення Фастівської РДА Валентини Перги, головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово – економічного управління ГУ ПФУ у Київській обл. Вікторії Приходько проведено інформаційно – роз’яснювальну  роботу серед суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері будівництва на території міста Фастова та Фастівського району.

В рамках цієї роботи керівникам підприємств будівельної галузі  були надані консультації   з питань дотримання  норм чинного трудового законодавства України, безумовного дотримання норм ЗУ «Про охорону праці» при виконанні робіт з підвищеною небезпекою,  вжиття заходів щодо запобіганню нещасним випадкам на виробництві та про неприпустимість використання незадекларованої праці на об’єктах будівництва.

Працівникам цих підприємств роз’яснені  їхні права в сфері трудового,  пенсійного законодавства та законодавства, що стосується загальнообов’язкого  державного соціального страхування, а також, звернуто  увагу на те , що офіційне працевлаштування – це гарантії по дотриманню роботодавцем норм  законодавства України щодо гарантованого розміру заробітної плати; встановлення тривалості робочого часу; надання щорічної оплачуваної відпустки; створення належних та безпечних  умов праці на робочому місці; права на скорочений робочий день та достроковий вихід на пенсію за умові роботи в шкідливих умовах праці, а також,  права на отримання пенсії,  на оплату лікарняного,  на отримання допомоги по безробіттю.

Інф.: УСЗН  виконавчого комітету

Фастівської міської ради