Проведено особистий прийом громадян

23 червня, як завжди у середу, відбувся черговий запланований особистий прийом громадян міським головою М. Нетяжуком. Поспілкуватися з очільником Фастова задля вирішення особистих, проблемних чи спірних питань,  обговорити перспективні шляхи розвитку міської інфраструктури, сформулювати й оприлюднити конкретні інтереси громади виявили бажання понад два десятки фастівчан.

Цього дня також багато говорилось про воду. Необхідність ремонту каналізаційних та водопровідних мереж у багатоквартирному будинку по вулиці Соборній, 56 доводила його мешканка. Жителька будинку 5а, що по вулиці Київській нарікала на неякісний ремонт підмостків довкола нього, через що перед під’їздами постійно стоять калюжі, вода з яких затікає до підвалу, руйнуючи фундамент. Ліквідувати протікання каналізації в будинку, що на Виконробському містечку просила ще одна відвідувачка. Тривожний сигнал, що у підвалі по вулиці Г.Танкістів, 5, накопичується рідина, повідомила чергова громадянка.

Представниця будинку № 32 з вулиці Миру повідомила про незручності, які також створюють постійні калюжі біля майданчика для сміття, водночас порушила, як і декілька інших відвідувачів під час цього прийому, питання не регулярного вивезення сміття та попросила сприяння у капітальному ремонті ліфта.

Михайло Нетяжук вислухав громадян, надав кваліфіковані відповіді та проконсультував щодо порядку вирішення порушених проблем.

За результатами спілкування відповідні структурні підрозділи міськвиконкому отримали доручення від голови щодо додаткового опрацювання та оперативного вирішення питань громадян.

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ