Прийом громадян міським головою

Останній цьогорічний прийом громадян міським головою, що відбувся 24 грудня, позначився «вузькотематичністю». Відразу декілька відвідувачів звернулись до Михайла Нетяжука з питаннями, що так чи інакше стосувались електрики. Так мешканка одного з будинків, що по вулиці Героїв Прикордонників, просила допомоги у встановленні індивідуального електроопалення. У заявниці з вулиці І. Мазепи вже є електричне опалення, але у квартирі холодно, бо вибиває автомат електрозахисту, тож вона і звернулась до очільника міста. З серйозною проблемою прийшов на прийом житель вулиці Прорізної. Йому потрібно було сприяння у реструктуризації боргів за оплату електро та газопостачання.

Під час прийому фастівчани також порушували питання ремонту відмостки довкола будинку на вулиці Героїв Танкістів, 5, надання матеріальної допомоги, працевлаштування, оренди земельної ділянки та інші.

Результативним виявилося спілкування з міським головою мешканця будинку 41, що на вулиці Ярослава Мудрого. Відповідним службам дано доручення розробити програму співфінансування міською радою компенсації «теплих кредитів» для ОСББ. З приводу інших звернень надано усні роз’яснення або посадовцям міськвиконкому та комунальних підприємств міста доручено детальніше з’ясувати ситуацію та вжити заходи відносно вирішення оприлюднених під час прийому проблем.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ