Принципи етики в процес прийняття рішень

• 07.02.2020

7 лютого до Фастова завітали експерти Офісу Ради Європи в Україні Тетяна Василевська, Україна, та Паоло Круньола, Італія. Їхній візит пов’язаний з надання консультативної підтримки Фастівській міській раді по виконанню проекту «Кодекс етики для сприяння прозорості, підзвітності та залученню громадян у м. Фастові», що здійснюється відповідно до підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між Фастівською міською радою і Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Консультативна підтримка забезпечується в рамках проекту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», метою якого є покращення якості демократії на місцевому рівні в Україні шляхом посилення інституційних структур та підтримки органів місцевого самоврядування та їхніх національних асоціацій у діяльності, спрямованій на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримка більш інклюзивного, прозорого та орієнтованого на громадян місцевого врядування. Проект реалізується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи згідно з Планом дій Ради Європи для України на 2018 – 2021 рр.

У робочій зустрічі взяли участь міський голова М. Нетяжук, керуючий справами міськвиконкому Л. Тхоржевська, представники громадських організацій та депутатського корпусу. Сторони обговорили та виробили алгоритм дій, необхідних для реалізації цілей та виконання завдань в рамках фастівської ініціативи.