Рішення Фастівської міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках м. Фастова» №11-IV-V від 03.06.2006 року

• 10.06.2019

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

Виконавець заходів з відстеження – відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів міськвиконкому

Цілі прийняття акта: встановлення вимог щодо функціонування ринків усіх форм власності, організації оптового і роздрібного продажу на них сільгосппродуктів, продовольчих і непродовольчих товарів, худоби, тварин, кормів, тощо, надання послуг, додержання ветеринарних, санітарних, протипожежних вимог і правил безпеки праці на ринках, прав споживачів і вимог податкового законодавства.

Строк виконання заходів з відстеження – 5 днів (27.05.19 – 31.05.19рр.)

Тип відстеження – періодичне.

Заходи, які були виконані з відстеження результативності: аналіз існуючого стану функціонування ринків,  дотримання Правил торгівлі на ринках м.Фастова.

Метод одержання результатів відстеження – аналіз статистичних даних, опитування, інформація відділу захисту прав споживачів.

Аналіз отриманих значень показників результативності:

На сьогоднішній день на території міста функціонує 5 ринків: ПП СКК В.Качановського «Вечірній ринок»; КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою»; ПП «Бор-КА», підприємство «Фастівський ринок» Київської регіональної спілки споживчої кооперації, ТОВ «Вереск РОТЦ».

За інформацією відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів з часу введення в дію Правил торгівлі на ринках значно зменшилася кількість скарг. Адміністрації ринків контролюють додержання правил торгівлі на ринках, надають бажаючим підприємцям вільні місця на ринках з метою зменшення продавців, що ведуть несанкціоновану торгівлю.

Відділом сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів розглядались скарги щодо торгівлі на ринках з причин: продажі неякісної продукції, відсутності розрахункових документів у продавців (відмова у видачі розрахункових документів при продажі товару), відмова у здійсненні гарантійного ремонту продавцями на ринку, відсутність куточка споживача, відсутність необхідних документів на товар.

Проводиться роз’яснювальна робота для адміністрації та підприємців оринків.

Регуляторний акт має певний ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін чи доповнень.

Керівництву ринків і надалі продовжувати роботу по приведенню діяльності ринків у відповідність з даними правилами.

Перший заступник міського голови                                                                 О.Б.Зикова

Начальник відділу сфери

обслуговування населення,                                                                                Л.М.Бруй

розміщення реклами та захисту прав споживачів