Робоча нарада з питання ліквідації несанкціонованої торгівлі на території Фастова

• 16.01.2020

16 січня відбулась розширена робоча нарада з питання ліквідації несанкціонованої торгівлі на території Фастова. У ній взяли участь т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Майя  Бреславська, начальник Фастівського відділення поліції Микола Бойко, заступник начальника відділення Сергій Дубчак, т.в.о. начальника сектору превенції відділення поліції Юрій Яровенко, міський голова Михайло Нетяжук, заступник міського голови Тимофій Рудяк, керівники структурних підрозділів міськвиконкому, КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою» та представники місцевих засобів масової інформації.

Головна мета заходу – визначити шляхи вирішення ситуації з приводу несанкціонованої торгівлі у місті взагалі та на території, де це явище найбільше викликає суспільний резонанс – на Привокзальній площі. Адже її стихійне здійснення на цьому місці не лише сприяє забрудненню міста, створює загрозу здоров’ю покупців, а й не залишає вільного проходу для перехожих. Особливо це небезпечно біля виходу з підземного переходу, який використовується також для термінової евакуації у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Майя Бреславська, маючи професійний досвід у боротьбі з такими правопорушеннями, швидко вникла у проблему, нею одразу під час наради фастівським правоохоронцям було дано низку конкретних доручень, спрямованих на приведення торговельної діяльності до відповідних норм та посилення взаємодії з місцевими органами влади.

З метою проведення ефективної боротьби із стихійною торгівлею та впорядкування торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пивом на території міста учасники ділової зустрічі обговорили проблемні питання взаємодії контролюючих служб та розробили алгоритм спільних дій, аби торговельна діяльність здійснювалась у відповідності до чинного законодавства України.