Робота є, шукай бажання працювати!

• 16.10.2019

Сьогодні у міському Палаці культури було проведено масовий інформаційно-профорієнтаційний захід «Ярмарок вакансій».

Роботодавці всіх форм власності взяли активну участь у заході, використовуючи можливість безпосереднього спілкування з кандидатами на вакантні посади. До заходу долучилася перший заступник міського голови Олена Зикова.

Розпочався захід вітальним словом директора Фастівської міськрайонної філії КОЦЗ Вікторії Барабаш, яка розповіла про стан ринку праці у регіоні, про послуги, які надає служба зайнятості, наголосила на важливості проведення заходу, який сприяє прямому контакту тих, хто пропонує роботу і тих, хто її шукає, побажала усім присутнім успіху та плідної співпраці та вручила кращим роботодавцям Подяки.

Учасниками заходу були 23 представники роботодавців м. Фастова та Фастівського району, а саме

• філія «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Українська залізниця»
  • виробничий підрозділ Фастівська дистанція сигналізації і зв’язку РФ ПЗЗ АТ «Укрзалізниця»
  • виробничий підрозділ Фастівська дистанція електропостачання РФ ПЗЗ АТ «Укрзалізниця»
  • виробничий підрозділ Фастівська дистанція колії РФ ПЗЗ АТ «Укрзалізниця»
  • виробничий підрозділ моторвагонне ДЕПО Фастів-1 АТ «Укрзалізниця»
  • ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг»
  • АТ «Київоблгаз»
  • ТОВ «Київхліб»
  • ДП «Фастівське лісове господарство»
  • КП ФМР «Фастів-благоустрій»
  • ТОВ «МЕРКС ІНТЕРІО»
  • ТОВ «Єко-втор»
  • ПрАТ «Факел» та ін.

Загалом захід відвідали близько 400 осіб.

Джерело Фастівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості