Роботи з капітального ремонту площі Соборної відновлено

Про це на понеділковій апаратній нараді розповів начальник відділу містобудування та архітектури Віталій Бромірський.

Він повідомив, що протягом червня-липня було відкореговано проектно-кошторисну документацію на реконструкцію площі та отримано позитивний експертний звіт. В серпні відбулися тендерні процедури, за результатами яких було визначено генерального підрядника робіт – ПП «ЕЛІТБУД-1» та з яким уже підписано договір.

Минулого тижня було внесено зміни до повідомлення на початок виконання будівельних робіт в частині зміни генерального підрядника та проведено спільні зустрічі підрядника, замовника та осіб, які здійснюють авторський та технічний нагляд за будівництвом.

Роботи розпочалися з бетонування фундаментів під барельєф, флагштоки, облаштування підпірних стін, наступний крок – роботи з укладки електромереж.

Мова йшла і про те, що цього року об’єкт повністю завершений не буде. Певні роботи, такі як, наприклад, озеленення, будуть здійснюватися наступного року за сприятливих погодних умов.

ВАЖЛИВО

Для контролю за процесом виконання робіт найближчими днями буде створено робочу групу із залученням представників Нацполіції, прокуратури та Служби безпеки України.

ІНФОРМАЦІЙНО

Німецькі захоронення на площі були.  Роботи з ексгумації були виконані ще в липні, загалом ексгумовано 110 тіл німецьких військовослужбовців.

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ