Родина героя: своїх не залишаємо!

• 17.07.2020

Сьогодні до Фастова завітали представниці громадської організації “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО”, які у рамках проекту «Родина героя: своїх не залишаємо!» тісно співпрацюють із фастівчанками – матерями, дружинами, сестрами загиблих у російсько-українській війні захисників.

Жінки – представниці громадської організації, матері та дружини міста і району, відвідали музей «Доброволець», побували біля пам’ятної стели біля адмінбудинку рад та пам’ятника Захисникам України на площі Перемоги. Багато спілкувалися, обмінювалися емоціями та останніми новинами. Адже у рамках проекту жінки зустрічаються доволі часто – на семінарах, в тому числі і у он-лайн форматі, тренінгах, виїзних зустрічах.

Поспілкувалися з жінками перший заступник міського голови Олена Зикова, заступник міського голови з капітального будівництва Тимофій Рудяк, керуючий справами міськвиконкому Леся Тхоржевська.

Інформаційно: станом на сьогодні ГО “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО”, яка реалізує проект «Родина героя: своїх не залишаємо!», нараховує вже 19 осередків, один із яких – у Фастові. А за словами керівників громадської організації, саме Фастівський осередок є чи не найкращим – дружнім та згуртованим.