Розглянуто протиепідемічний стан на території міста

Одним з перших міська постійна комісія з питань ТЕБ та НС на позачерговому засіданні, яке пройшло сьогодні, 22 червня, обговорила протиепідемічний стан на території міста, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. За підсумками обговорення Фастівському ВП ВВП ГУ НП у Київській області, Фастівському РУ «Держпродспоживслужби» у Київській області доручено посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства, у тому числі постанов головного державного санітарного лікаря України від 9 травня 2020 р. № 20  (щодо організації протиепідемічних заходів у перукарнях та салонах краси), від 21 травня 2020 р. № 25 (щодо організації протиепідемічних заходів у дошкільних закладах ), від 2 червня 2020 р. № 33 (щодо організації протиепідемічних заходів у деяких закладах фізичної культури та спорту) та від 6 червня 2020 р. № 36 (щодо організації протиепідемічних заходів у закладах, що надають послуги з розміщення).

Також буде забезпечено здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агрогродовольчими ринками, закладами громадського харчування відповідно до встановлених вимог щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину у тому числі з  дотриманням постанов головного державного санітарного лікаря  від 6 червня 2020 р. № 34 (щодо організації протиепідемічних заходів під час роботи ринків) та від 2 червня 2020 р. № 32 (щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування), інформацію про виявлені порушення надавати до секретаріату міської комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Управління культури, молоді та туризму має невідкладно провести  роботу з представниками церков та релігійних організацій щодо профілактики  інфікування серед  церковнослужителів та  прихожан у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Своєю чергою Фастівському ВП ВВП ГУ НП у Київській області на станції Фастів доручено у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 залучити особовий склад поліції для забезпечення дотримання вимог санітарного законодавства пасажирами під час перевезень залізничним транспортом.

Серед інших розглянуті питання про заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах міста в 2020 році та про вжиття заходів для боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним на території міста.

На останок комісія затвердила план заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах міста Фастова у 2020 р.