Розглянуто питання вивільнення працівників на  КП КОР  «Поліфаст»

• 18.10.2019

18 жовтня 2019 року під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової відбулося засідання спеціальної комісії із запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

Участь у засіданні комісії  взяли: заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій Болілий, заступник начальника фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради Катерина Скурська, начальник Фастівської ДПІ Васильківського управління ГУ ДПС у Київській обл. Олександр Міщенко, начальник Фастівського відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування  України у Київській обл. Ірина Ткач, начальник управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради Анна Рябоконь, головний спеціаліст відділу з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Головчук,  посадові особи Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості та посадові особи інших органів державної виконавчої влади.

На засіданні комісії розглянуто питання про вивільнення працівників на                 КП КОР  «Поліфаст». Як було з’ясовано, основною причиною скорочення на підприємстві є значне зменшення обсягів виробництва. Питання вивільнення погоджено з власником підприємства – Київською обласною радою.

За результатами розгляду комісія рекомендувала керівництву підприємства при скороченні  суворо дотримуватися вимог  норм чинного законодавства України,  забезпечивши виплату вихідної допомоги та всіх сум при звільненні. Також Фастівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості має провести з працівниками, що вивільняються, додатковий семінар з пошуку роботи, поставити працівників на облік для отримання соціальної допомоги по безробіттю та підібрати їм підходящу роботу на інших підприємствах міста Фастова.

Інф. УСЗН виконавчого

комітету   Фастівської