Розпочалася фаза “Проектування” реконструкції каналізаційно-очисних споруд Фастова

25 квітня розпочалася фаза “Проектування” реконструкції каналізаційно-очисних споруд Фастова.

В цей день фахівці Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) – Матті Іікканен (Фінляндія) та Сергій Зима, представники Фастівської міської ради, Фастівводоканалу та ПП «Форвард Інжинірінг» (проектна організація) узгодили спільні дії, спрямовані на швидке виконання проектних робіт та підготовку до проходження всіх необхідних міжнародних процедур для подальшої реалізації даного проекту.

Потрібно буде дуже багато зробити, але після наради, зважаючи на позитивний європейський досвід, залишилася впевненість, що разом ми зможемо досягти позитивного результату та зробити наше місто чистішим.