Розпочато процес придбання житла мешканцям будинку №10 по вул.Садовій, які постраждали від вибуху

• 26.04.2019

На позачерговій сесії міської ради було прийнято рішення про організацію придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійного житлового будинку по вул. Садовій, 10, у м. Фастові Київської області.

У рішенні детально прописано порядок придбання житла, створено рішенням депутатів комісію з відбору пропозицій та затверджено положення про її роботу

Після прийняття даного рішення 02 травня 2019 року в газеті «Перемога» буде надруковано офіційне оголошення про придбання квартир. Тож усіх бажаючих продати свою вільну житлову нерухомість просимо стежити за оголошеннями та подавати свої заяви та пропозиції до виконавчого комітету Фастівської міської ради.