Розпочинається кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

• 04.09.2020

Фастівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що на виконання наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 21.08.2020 № 546 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2020 році» з метою виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин в Київський області у 2020 році, наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області від 28.08.2020 №3681-ОД, та керуючись Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області з 15 вересня по 01 жовтня 2020 року, на території міста Фастова та Фастівського району буде проводитись осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Кампанія буде проводитись із залученням авіації.