Шановні ветерани війни, учасники визвольних змагань, діти війни! Дорогі фастівчани!

• 09.05.2019

75 років тому під переможним натиском наших військ відбулося вигнання нацистів з України. Ми шануємо великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній борні з нацизмом. Ветерани завжди залишаються для нас взірцем служіння Батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам, і сьогодні вони своїм прикладом надихають на перемогу наших вояків, які відстоюють єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу.

Тож у ці травневі дні згадаємо, вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць.

Бажаю Вам, дорогі ветерани, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму, якнайбільше радісних, щасливих днів. Нехай на нашій землі буде лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість.

З Днем перемоги над нацизмом у ІІ свійтовій війні, шановні фастівчани

Міський голова Михайло Нетяжук