Щоб дошкільнятам було цікаво вчитись рахувати

Цими днями  ЗДО № 11 «Дзвіночок»  вдруге зібрав вихователів міста на засідання школи інноваційних технологій, аби обговорити тему «Методи використання паличок Кюїзенера. Діагностика рівня математичних уявлень дошкільників».

Із вступним словом до педагогів звернулась Вікторія Шуляк, методист Центру інноваційних освітніх технологій, яка  наголосила  на  перевагах використання  технології «Кольорові палички Кюїзенера» у розвитку математичної компетенції дошкільника.

Керівник школи Алла Пархоменко,  вихователь ЗДО № 11 «Дзвіночок» презентувала колегам свій новий авторський альбом «Числа в кольорі» та розкрила різноманітність методів використання паличок Кюїзенера на заняттях математики, а також показала колегам прийоми діагностики математичних уявлень через використання ігрових завдань альбому.

Практичним блоком засідання було виконання педагогами  творчих математичних завдань з нового лепбука «Палички Кюїзенера», який виготовила Алла Василівна та використовує на своїх заняттях з дітьми як засіб навчання, який дає можливість вибирати дію самій дитині, що робить її діяльність  радісним відкриттям нового. Дитина швидко навчається переводити (декодувати) гру кольору палички в числові взаємозв’язки, осягати закони загадкового світу чисел.

На завершення заходу  педагоги мали можливість переглянути посібники з теми засідання та поділитися досвідом з використання освітньої технології «Палички Кюїзенера» у своїй роботі з дошкільниками різного віку.

 

 

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ