Щоб створити персональний інформпростір

Одним із найважливіших завдань викладача сьогодні – це створення персонального інформаційного простору. Важливий компонент цього простору – онлайн інструменти, які необхідно не тільки вміло використовувати, а й активно впроваджувати в освітній процес.

31.10.2019 відбулось засідання майстер-класу вчителя математики Кравченко Тетяни Леонідівни Фастівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – ЦВПВ «Гарт» «Використання программного середовища Geogebra на уроках математики». Завданням майстер-класу  є колективне дослідження одного з математичного онлайн ресурсу – GeoGebra. GeoGebra – найпопулярніша програма динамічної математики у світі. GeoGebra підтримує STEM-освіту та інновації в галузі викладання і навчання у всьомусвіті.

Під час підготовки та проведення заняття використовувалась формула: успішна технологія, компетентність, доступність для колег та інтерактивність. Педагоги ознайомились з послідовністю дій при робот з програмою, починаючи з інсталяції на ПК і закінчуючи розробкою достатньоскладних моделей.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ