Щодо демонтажу зруйнованої частини житлового будинку №10 по вул. Садова в м. Фастові

• 25.06.2020

Київської обасті

РІШЕННЯ

Від 25.06.2020                                                                              № 292

Щодо демонтажу зруйнованої частини

житлового будинку №10 по вул. Садова

в м. Фастові

Розглянувши звернення КП ФМР «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» враховуючи рішення комісії з питань ТЕБ та НС від 05.06.2020 року № 13, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Зобов’язати КП ФМР «Фастівська ЖЕК» організувати виконання робіт по демонтажу зруйнованої частини житлового будинку № 10 по вул. Садова в м. Фастові.
  2. 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук