Щодо нагородження переможців проекту « День підприємця:конкурс «Найкращий підприємець «Вибір споживача»»

• 28.01.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   28.01.2020                                                                                                        № 22 од

Щодо нагородження переможців проекту

« День підприємця:конкурс «Найкращий підприємець

«Вибір споживача»»

Враховуючи результати он-лайн голосування мешканців та гостей міста під час реалізації проекту День підприємця: конкурс «Найкращий підприємець «Вибір споживача»» та з метою покращення обслуговування населення м. Фастів, відповідно до  п.20, ч.4, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:1. Затвердити результати он-лайн голосування (Додаток 1).2. Провести нагородження переможців проекту День підприємця: конкурс «Найкращий підприємець «Вибір споживача»» з врученням плакеток та квітів:- ФО-П Самосійний Микола Андрійович, вул.Гайдамаків,149, м. Фастів,***;- ФО-П Гордієнко Олександр Іванович, вул. Житомирська,216, м. Фастів***;- ФО-П Хіміч Володимир Іванович, вул. Гетьманська,49, м. Фастів;- ФО-П Конончук Віта Леонідівна, вул. Бондарівська,20, ***;- ФО-П Мусієнко Юлія Володимирівна, Головченко Олена Валеріївна,    вул.Св. Покровська, 61, м. Фастів, *** Силенко Світлана Володимирівна, вул. Папаніна,1-а, м. Фастів, ***;- ФО-П Федишина  Тетяна Михайлівна, вул. Галафєєва,43, м. Фастів, код ***.2. Фінансово-господарському відділу забезпечити придбання плакеток та квітів для нагородження.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О. Б.

Міський голова                                                                                               М. В. Нетяжук

Додаток №1

від «_28_»__01_ 2020р. № _22 од_

Результати

он-лайн голосування переможців проекту

« День підприємця:конкурс «Найкращий підприємець

«Вибір споживача»»

Мікрорайон «Потіївка»:

підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Гайдамаків, 149,

ФО-П     Самосійний Микола Андрійович.

підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Чернишевського, 15,   ФО-П Конушенко Вікторія Станіславівна.

Мікрорайон « Кадлубиця»:

підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Житомирська, 216,

ФО-П Гордієнко Олександр Іванович.

підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Житомирська, 28 а,

ФО-П Єлисевич Олег Володимирович.

Мікрорайон «Казнівка»:

підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Гетьманська, 49,

ФО-П   Хіміч Володимир Іванович.

підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Мічуріна, 22,

ФО-П  Конушенко Вікторія Станіславівна.

Мікрорайон «Снігурівка»:

підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Бондарівська, 20,

ФО-П Конончук Віта Леонідівна.

підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Тітова, 2 а,

ФО-П Дорожинська Тетяна Володимирівна.

Мікрорайон «Заріччя»:

підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Св. Покровська, 61,

ФО-П Мусієнко Юлія Володимирівна, Головченко Олена Валеріївна.

підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Васильченка, 20 а,

ФО-П Зухар Олександр Валерійович.

Мікрорайон  « Фастів – ІІ»:

підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Локомотивна, 3,

ФО-П Літошенко Лідія Василівна.

підприємець, який набрав найменше голосів – вул. О. Зінченка, 11 а,

ФО-П Резонова Олена Анатоліївна.

Мікрорайон «Журавлівка»:

підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Папаніна, 1- а,

ФО-П Силенко Світлана Володимирівна.

підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Папаніна, 5,  ТОВ «Карал».

Мікрорайон «Завокзалля»:

підприємець, який набрав найбільше голосів –  вул. Галафеєва, 43, ФО-П Федишина    Тетяна Михайлівна.

підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Затишна, 1 а, ФО-П Ларьков Анатолій Анатолійович, магазин-кафе «Родинна лавка».

Керуюча справами                                                                                    Л. О. Тхоржевська