Щодо розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ТОВ «Київхліб»

• 13.05.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Заслухавши інформацію першого заступника міського голови, діючи у відповідності до Законів України «Про захист економічної конкуренції» та «Про Антимонопольний комітет України», керуючись ст.25, п.22 ч.1 ст.26, ст.75 закону України «Про місцеве самоврядування України»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернутися до Антимонопольного комітету України щодо вжиття заходів, в межах повноважень, направлених на припинення ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ТОВ «Київхліб» у м. Фастові.

1. Клопотати перед Антимонопольним комітетом України щодо примусового поділу ТОВ «Київхліб» відповідно до ст. 53 Закону України « Про захист економічної конкуренції», у зв’язку із виявленням ознак зловживання монопольним становищем на ринку.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови та постійну комісію міської ради з питань бюджету, економіки та фінансів.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук