Щодо відзначення до 20-річчя утворення вчительської ветеранської організації м. Фастова

• 25.09.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від    21.09.2020                                                         №  246 од

Щодо відзначення   до 20-річчя   утворення

вчительської ветеранської організації м. Фастова

За багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди  20-річчя   утворення вчительської ветеранської організації м. Фастова, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити подяку  виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 621 грн. 12 коп.  урахуванням податків:
  • Братковій Людмилі  Леонтіївні ;
  • Трунцевій Людмилі Георгіївні ;
  • Свінцицькій Раїсі Василівні ;

–   Шевчук  Світлані  Іванівні;

–   Білоус Катерині  Іванівні;

–   Сівковій Ліні  Марківні ;

–   Коваль Лідії Василівні;

• Гривачовій Світлані Василівні;
  • Вецькій Валентині Петрівні;
  • Шубіній Ларисі Іванівні;
  • Хуторному Олексію Кузьмовичу;
  • Резнік Лідії Петрівні;
  • Хуторній Ользі Іванівні
  1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу, головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити матеріальну винагороду в розмірі 8074 грн. 56 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на2018-2021 роки».

Міський голова                                                 М.В.Нетяжук