Щодо встановлення тарифів на теплову енергію, на  виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії

• 24.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.06.2019                                                                                     №318

Щодо встановлення тарифів

на теплову енергію, на  виробництво

теплової енергії, що виробляється на

установках з використанням

альтернативних джерел енергії

Розглянувши подання  КП «Фастівтепломережа», керуючись ст.13 Закону України «Про теплопостачання», п.2 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у відповідності до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. №869 зі змінами, виконавчий комітет Фастівської міської ради, вирішив:

1. Встановити тариф на теплову енергію, тариф на виробництво теплової енергії, яка виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету:

на теплову енергію, у розмірі: 1341,78 грн. за Гкал (без ПДВ);

1610,14 грн. за Гкал (з ПДВ),

на виробництво теплової енергії, у розмірі:1203,85 грн. за Гкал (без ПДВ);

1444,62 грн. за Гкал (з ПДВ).

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                         М.В. Нетяжук