Щороку, 9 листопада, Україна відзначає День працівників культури та майстрів народного мистецтва

• 08.11.2019

Шановні працівники культури !

Сердечно вітаємо Вас – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу з професійним святом –  Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва !

Щиро дякуємо Вам за те, що робите для нашого міста. Без вихідних і свят Ви працюєте для своїх земляків, даруючи їм незабутні враження, гарні емоції. Разом з ветеранами, молодими фахівцями, Вашими вихованцями, розвиваєте наше місто і робите його ще більш культурним, усміхненим і ще більш європейським.

Дякуємо Вам за професіоналізм, ініціативність та достойне представлення рідного Фастова на всеукраїнському та світовому рівнях. Не минає і тижня, щоб фастівчани не отримали чергову радісну звістку про Ваші досягнення.

Бажаю усім творчого натхнення і подальших успіхів, невичерпної наснаги та широкого визнання! Нехай Муза до кожного з Вас приходить якомога частіше, хай здійсняться всі Ваші плани, надії  і  мрії, кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, а  поруч  з  Вами завжди  будуть  талановиті  однодумці, колеги,  вірні  друзі!