Шукаємо художнього керівника Палацу культури

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про  культуру», наказу Міністерства культури і туризму від 01.07.2016 №497 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» Комунальний заклад Фастівської міської ради «Фастівський міський Палац культури» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади художнього керівника Палацу культури.

Кваліфікаційні вимоги до претендента:

– повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст);
– стаж не менше 3 років.

 Основні завдання та обов’язки. Художній керівник повинен координувати роботу творчих підрозділів щодо проведення художніх заходів, здійснювати керівництво щодо розробки та постановки сценаріїв проведення великих масових художніх заходів (театралізованих видовищ і свят, народних гулянь, жанрових свят тощо).

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

До заяви додаються такі документи:

– особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
– копія документа, що посвідчує особу;
– копію трудової книжки (за наявності);
– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації , характеристики, рекомендації).

Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Адреса, за якою подаються документи на конкурс: м. Фастів, пл.Перемоги,1, міський Палац культури. Довідки за телефоном (04565) 5-11-20

Строк подання документів: документи для участі у конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення конкурсу до 20.11.2019 року.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ