Склад Фастівської міської територіальної виборчої комісії затверджено постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року

За поданнями місцевих організацій політичних партій та за результатами жеребкування Центральна виборча комісія утворила та сформувала склад територіальних виборчих комісій на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року.

Склад Фастівської міської територіальної виборчої комісії затверджено постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року №172 (додаток 207). Отже, знайомтесь.

Фастівська міська територіальна виборча комісія

Фастівського району Київської  області

          Голова комісії – Олексієнко Ольга Анатоліївна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Пугачевська Юлія Миколаївна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Притуленко Яна Василівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Возна Лариса Вікторівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Грищенко Лідія Петрівна, 1948 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ СОЮЗ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дривинський Сергій Васильович, 1946 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕГОЇЗМУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дубовик Жанна Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дуняк Олександра Сергіївна, 2000 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄДИНА АЛЬТЕРНАТИВА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Лень Богдан Валентинович, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Мандрієвська Лариса Петрівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Парій Лідія Іванівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Пінчук Володимир Олександрович, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Громадянський рух “Спільна Справа” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Поліщук Євгеній Ігорович, 1996 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ХЕРСОНЦІ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Поліщук Лідія Василівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВІДРОДЖЕННЯ І РОЗВИТОК” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сідько Роман Васильович, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Ткаченко Юрій Миколайович, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Яровий Микола Васильович, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Яценко Христина Василівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ