Сквер «Сонячний» – затишний куточок для відпочинку і приємного спілкування фастівчан та гостей міста

• 18.04.2019

Дитячий сміх, радість, посмішки та щире захоплення! Такими емоціями сьогодні був наповнений сквер «Сонячний» – затишний куточок для відпочинку і приємного спілкування фастівчан та гостей міста.

Із впевненістю можна сказати, що сквер «Сонячний» точно стане найулюбленішим місцем відпочинку фастівських дітлахів. Адже тут не лише розташований дитячий майданчик, де можна весело провести час із друзями та завести нові знайомства, а ще й  чудовий фонтан, який має вигляд сонечка, ввечері світитиметься та, що важливо, який в роботу було запущено саме руками дітей.

Малеча вже встигла вигадати нову забавку: якщо кинути у фонтан жовту копійчину та загадати бажання – воно точно збудеться!

Додав приємних емоцій фастівчанам яскравий виступ вихованців студії спортивно-бального танцю «Олімп».

Варто зазначити, що сквер «Сонячний» – це ще й чудовий приклад єднання зусиль міської влади та бізнесу. Адже до його облаштування, окрім комунальних підприємств міста, долучилися керівники ПрАТ «Агропромислова група» та ТОВ «Фастів-Гідроресурс», за що їм окрема подяка