Співпраця Фастова з ДУ «Науково практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», керівником якого є Ілля Ємець, виходить на новий рівень

Співпраця розпочалася з одного, здавалося б, звичайного випадку: до виконавчого комітету Фастівської міської ради звернулася жителька міста щодо необхідності консультації її дитини у кардіолога.  Дана  дитина була направлена до дитячого відділення Центру кардіохірургії Іллі Ємця для проведення обстеження, встановлення діагнозу та призначення лікування. Юному пацієнту була надана уся необхідна допомога, але разом з тим міська влада потурбувалася і про встановлення міцних зв’язків з Центром – було підписано меморандум про співпрацю з ДУ «Науково практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України».

Тепер співпраця виходить на якісно новий рівень: уже в січні до нашого міста приїдуть фахівці Центру та проведуть виїзний прийом. Консультуватимуть лікарі як діток, так і дорослих пацієнтів.

Проведення прийому лікарів заплановано в амбулаторії ЗПСМ № 2 по вул.І.Ступака, 11, оскільки дана амбулаторія оснащена УЗД апаратом (що має датчик для проведення УЗД серця),  електрокардіографом 3-х канальним та   пульсоксиметром. Час та дату проведення буде оголошено згодом.

До проведення виїзного прийому фахівцями Центру кардіохірургії Іллі Ємця планується залучити фахівців з Фастівської ЦРЛ.

Окрім цього, в планах – навчання працівників Фастівської ЦРЛ на базі ДУ «Науково практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України».

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ