Справжні сімейні цінності не байдужі фастівчанам

• 14.11.2019

Фастів не даремно серед 14 міст України обраний для старту благодійного концертного туру «Щасливі разом», в рамках якого проходить музично-театралізована вистава «Різдвяна Кантата». Вона спрямована на переосмислення сімейних цінностей та пріоритетів. Її мета – допомогти у вирішенні проблем спілкування у сім’ях.

Підтвердженням тому, що ця тема близька і не байдужа для фастівчан, що для переважної більшості його мешканців у пріоритеті, а родина – це головне в житті, стала зала міського Палацу культури, вщерть заповнена малими і дорослими глядачами.

Відзначивши це у вітальному слові та зазначивши, що всі інші міста, де проходитиме благодійний тур, обласні центри, заступник міського голови О. Давиденко наголосила, таке право Фастів отримав, бо він – краще місто, на що присутні підтримали її дружніми гучними оплесками.

Під час вистави вони лунали постійно. Настільки захоплюючим і високопрофесійним було дійство, організоване Громадською організацією «Всеукраїнське молодіжне спілкування» та Фастівською міською радою за участю волонтерів та студентів України. Переконливості додавали декорації, реквізит та костюми виготовлені власними руками, і взагалі, відчувалося, кожен з учасників вклав у цю подію частину свого серця.

Вистава складалась з декількох частин, зокрема, опери про народження Ісуса у маленькому містечку Віфлеємі, та м’юзикла про різдвяне диво, що трапилося з маленькою Анною, поставленого за мотивами казки Г. Х. Андерсена.
В цілому ж благодійне театралізоване видовище, націлене на переосмислення сімейних пріоритетів, зміцнення родинних стосунків, взаєморозуміння, повагу один до одного та відновлення сімейних традицій, які принесуть позитивні зміні у суспільстві та державі , відчувалось, знайшли відгук у душах фастівчан.