«Сучасні джерела пошуку роботи»

19 травня 2020 року фахівець з профорієнтації  Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Наталія Весела провела інформаційний онлайн вебінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи» для осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Будь-яка ситуація в нашому житті – наш досвід. Позитивний чи негативний – це вже залежить від нашого відношення. В ситуації карантинних обмежень необхідно активізувати всі можливі способи вирішення питання працевлаштування. Опрацьовувати сучасні джерела інформації про вакансії: сайти з пошуку роботи, особисті зв”язки, соціальні мережі, зверенення до роботодавця і т.д.. Підвищувати свою кваліфікацію використовуючи можливі онлайн ресурси.

Зокрема презентовано офіційний сайт Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/, можливості «Освітнього порталу» https://skills.dcz.gov.ua/  та «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри»   http://profi.dcz.gov.ua/, завдяки яким служба зайнятості допомагає безробітним стати конкурентоспроможними на ринку праці.

Учасникам вебінару рекомендовано до опрацювання курси партнерів «Lingva. Skills» https://lingva.ua/ та « Prometheus» https://prometheus.org.ua/ .

Також представлено національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua.

Запорука успіху у працевлаштуванні – це активність та гнучкість шукачів, здатність до оволодіння новими знаннями та вміннями.

По завершені вебінару всі учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ