«Sunny Bunny»: відпочинок у мовному таборі при Фастівському НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» добіг кінця

Дозвілля може бути не лише цікавим, а ще й дуже-дуже корисним!

Так вважають дітки, котрі відвідували літній мовний табір «Sunny Bunny». Це табір з денним перебуванням дітей для учнів 5-7 класів при  Фастівському НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів №3».

Тема проекту цьогорічного табору – «Explore the World» («Досліджуємо світ») – була обрана не випадково. Адже протягом періоду таборування дітки дізналися багато цікавої нової інформації та отримали нові, корисні навички.

А ось вам щоденний план роботи табору!

03 червня – відкриття табору.

04 червня – Проведення квесту «Алло, ми шукаємо таланти»

05 червня – Проведення ярмарку захоплень (Hobby fair). Організація  виставки творчих робіт учнів.

06 червня – Перегляд науково-популярних фільмів англійською мовою обговорення фільму.

07 червня – екскурсія «Вивчаємо рідний край» Поїздка до с. Ковалівка, Васильківського району.

10 червня – День безпеки. Екскурсія до Фастівського  ДПРЧ – 30. Обговорення правил безпеки.

11 червня – День історії. Екскурсія до Фастівського католицького костелу. Вивчення історії пам’ятки архітектури та рідного міста.

12 червня – Проведення брейн-рингу  «English speaking countries». Екскурсія до Ризоположицького монастиря у с. Томашівка, Фастівського району.

13 червня – День здоров’я. Організація пікніка. Участь у акції «Eko Challenge» (прибирання території біля озера в мікрорайоні Кадлубиця)

14 червня –  урочисте закриття табірної зміни. Нагородження призами та грамотами. Святковий концерт.