Святкуємо День міста!

Весело, щиро, із запальними танцями та веселощами! Та навіть із зізнаннями у коханні, святкуванням весіль та парадом наречених!

У День народження Фастова до нашого чудового міста з’їхалися поважні гості, щоб привітати фастівчан. Зі сцени вітав мешканців міста з Днем народження Фастова міський голова Михайло Нетяжук, народний депутат України Олег Дунда, голова Нікольської райради Донецької області Василь Мітько та представник Київського регіонального відділення Асоціації міст України Сергій Клочко.

Щирі слова подяки фастівчанам за підтримку у нелегкий для військово-морських сил України час висловили т.в.о. командира корабля танкер «Фастів» Руслан Железняк разом із членами екіпажу. Та подарували містянам прапор ВМС України.

Для гостей свята працювали різноманітні локації – алея майстрів, алея смаколиків,творча локація та локація мікрорайонів міста, святковий ярмарок та зони дитячого відпочинку.
Чудову концертну програму містянам подарували творчі колективи міста та хедлайнери свята – співак Анатолій Гнатюк, гурти «Mirami» і «Тартак». Свято триває і завершиться дискотекою від промо-гурту Party Dealers.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ