Свято людей з щирою душею

Є багато на світі професій – поважних, гідних, модних. Одні вимагають таланту, інші – ерудиції, віртуозності, декотрі – сили духу, а є серед й така, де можуть працювати тільки ті, у кого велике людське  серце та щира душа.

У першу неділю листопада відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери. Сьогодні з цієї нагоди ті, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, приймали найтепліші привітання від вдячних фастівчан.

Зі словами подяки та щирих побажань до працівників соціальної сфери, які своєю компетентністю й милосердям надають підтримку й допомогу тисячам людей, що потребують соціальних послуг, звернувся міський голова М. Нетяжук. Разом з керуючим справами міськвиконкому Л. Тхоржевською він відзначив подяками кращих з кращих представників найгуманнішої професії.

Святкового настрою присутнім додали творчі подарунки вихованців дитячої музичної школи та   центру позашкільної роботи.

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ