Свято музики пройшло у храмі Воздвиження Святого Хреста, присвячене Дню Європи

• 20.05.2019

Впродовж 5 років традиційно у травні місяці фастівчани відзначають День Європи концертом класичної музики, підготовленим одним з найкращих осередків місцевої культури – дитячою музичною школою.

Класична музика – поза часом. Вона говорить зі слухачами універсальною мовою мистецтва. І так виходить, що послання це багато в чому збігається з європейськими цінностями: повага до людської гідності, прав, свободу думок, рівності.

Свято музики у переповненому храмі Воздвиження Святого Хреста, присвячене Дню Європи, пройшло в атмосфері творчого підйому та натхнення. У чудовому виконанні учнів, випускників та викладачів дитячої музичної школи лунала «жива» музика європейських композиторів різних часів, органічно в концертну програму вписувалась українська музична спадщина, підкреслюючи різноманітність європейського музичного мистецтва.

Концерт вкотре засвідчив, що для багатьох фастівчан класичні музичні твори близькі і зрозумілі. А найголовніше – ця музика єднає нас зі світовою європейською культурою, з світом духовного і прекрасного. І, що не менш важливо, виховує покоління, яке органічно сприймає найкращі європейські досягнення і традиції. Певне і це надало можливість міському голові М. Нетяжуку висловити впевненість, що Фастів обов’язково стане справжнім європейським містом, а Україна гідним членом європейської спільноти.

На концерті були присутні гості з польського міста Валч, яка перебували в нашому місті з дружнім візитом.