Своє місто  любимо та знаємо – про нього ми подбаємо

4 грудня в ЗДО № 9 «Берізка» відбулося засідання творчої групи «Афлатот» з теми «Своє місто  любимо та знаємо – про нього ми подбаємо». Роботу засідання розпочала методист Центру ІОТ Шуляк В.В., яка ознайомила присутніх з темою та метою заходу, підкреслила важливість виховання любові до свого рідного міста, формування екологічної свідомості та культури особистості саме в дошкільному віці.

Засідання проходило у формі квесту, який провела вихователь-методист закладу Дашкевич Л.А., під час якого дві команди педагогів виконували завдання та вправи, які зможуть застосовувати у роботі з дітьми з патріотичного, краєзнавчого, екологічного виховання. Присутні переглянули мультимедійну презентацію «Плекаймо патріотів» та презентацію-подорож «Фастів – рідне місто моє». Закінчився квест виконанням гімну міста Фастова.

Виставка  «Мій рідний Фастів» надала можливість учасникам познайомиться з матеріалами, альбомами та дидактичними іграми  краєзнавчого напрямку.

Підсумки засідання підвела керівник творчої студії «Афлатот» вихователь ЗДО № 2 «Ромашка» Шашкова О.В., яка зауважила, що завдяки активному залученню дітей  до життя міста  буде встановлений зв’язок поколінь, забезпечено глибоке пізнання найближчого оточення, знайдено вирішення екологічних проблем.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ