Система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною

У Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості навесні цього року року презентовано онлайн-платформу “Моя професія: Консультаційна мережа” для працівників закладів освіти міста Фастова та Фастівського району. В ході робочої зустрічі окреслено кроки співпраці щодо практичного використання онлайн-сервісу.

Система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості. Вразі потреби можна проаналізувати ці результати з профконсультантом служби зайнятості, що дозволить сформувати більш розширений звіт, враховуючи уподобання дитини.

Школярі проходять тестування  в школах, вдома, в центрі зайнятості. Отримують комплексний профорієнтаційний висновок на електронну пошту.

Станом на сьогодні 34 учням навчальних закладів міста та району, а саме Фастівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ступенів № 12», Фастівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов,  Мотовилівськослобідського ЗЗСО І-ІІ ступенів, Триліського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Ю.С.Коваленка, Великоснітинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Фастівського НВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2», КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат», Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму надіслано результати профорієнтаційного тестування та ще 46 отримали коди доступу.