Технологія майбутнього, яка працює вже сьогодні

Дистанційна освіта – це можливість навчатися та отримувати необхідні  знання віддалено від навчального закладу в будь-який зручний час.

31 жовтня 2019 року   у Фастівському академічному ліцеї № 9  відбувся практичний семінар для директорів закладів загальної середньої освіти  та заступників директорів з навчально-виховної роботи «Дистанційна освіта: сучасний та доступний підхід до процесу навчання».

Досвідом організації дистанційного навчання з присутніми ділилися завідувач відділу дистанційної освіти Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Борбіт Алла Вікторівна та методист відділу дистанційної освіти Мазуркевич Ірина Валеріївна. Під час практичного семінару було наголошено, що дистанційна освіта – це сучасна освітня технологія та презентовано моделі організації дистанційного навчання, інструменти цифрового навчання, надано практичні поради щодо створення якісного дистанційного курсу.

Семінар став початком відліку роботи в цьому напрямі і окреслив наступні кроки освітян для досягнення поставленої  мети, а саме, організувати в закладах освіти міста ефективну систему дистанційної форми навчання, як ефективного доповнення до традиційного навчання.