Територіальна громада Фастова отримала у комунальну власність додаткове майно

• 22.08.2019

Місту безоплатно передала його рішенням останньої сесії Київська обласна рада. Ці об’єкти – два склади, майстерня, будівля колишнього наркологічного диспансеру загальною площею 700 кв. метрів розташовані на вулиці А. Шептицького.

Використати їх місто може лише за конкретним цільовим призначенням – для створення геріатричного відділення, якого поки що у Фастові немає. Після прийняття майна до комунальної власності фастівської громади  та обстеження стану об’єктів буде сформовано бюджетний запит та розпочнуться роботи з виготовлення проктно-кошторисної документації на капітальний ремонт приміщень. Передбачається облаштування в них затишних кімнат для самотніх фастівчан похилого віку, лікарняну палату, камеру схову особистих речей, пральню та ін.