ТОВ “ЕКО-Втор”:введено в експлуатацію нові очисні споруди підприємства

• 03.04.2019

#M4EG #ПланЕкономічногоРозвиткуФастова

ТОВ «Еко-Втор» з метою збільшення обсягів виробництва та створення нових робочих місць проводить роботи з будівництва другої черги виробничих потужностей. Разом з тим, питання захисту довкілля не залишається поза увагою.

2 квітня представники виконавчого комітету Фастівської міської ради разом із представниками Китайської Торгової Асоціації відвідали дане підприємство. Під час зустрічі було проаналізовано хід виконання плану дій у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між виконавчим комітетом Фастівської міської ради та ТОВ «Еко-Втор». Відповідно до пунктів даної угоди, на підприємстві на початку квітня було введено в експлуатацію нові очисні споруди підприємства.

Так, спеціалізованим підприємством ТОВ «Науково-інженерний центр «Потенціал-4» було проведено заміну технологічного обладнання очисної станції з метою поліпшення якості очистки стічних вод та запобігання забруднення навколишнього середовища.

Дана система очистки та рециркуляції води, обладнання якої відповідає технологічних схемам, свідчить про те, що підприємство ТОВ «Еко-Втор» серйозно поставилося до виконання своїх зобов’язань, передбачених Меморандумом.